Bizim için değerlisiniz.

Ögeler Co. Ltd. olarak yapı sektöründe müşteri odaklı hizmet anlayışı ile doğru çözümü en uygun ürünlerle sunmakta ve uygulamaktayız.

0+
YETKİN
ÇALIŞAN
0+
GERÇEKLEŞEN
PROJE
0%
MUTLU
MÜŞTERİLER!
0+
UYGULANAN
ŞÖMİNE
0km2+
KAPLANAN
MEMBRAN

30+ Yıllık Tecrübe!

1987 yılında Kuzey Kıbrıs’ta su yalıtım problemlerini profesyonel anlayışla çözme hedefi ile emekli bir banka müdürü olan Mustafa Kemal Öge ve İnşaat Mühendisi Turhan Öge önderliğinde kurulan firmamız daha sonra Elektrik Mühendisi Orhan Öge ve Mimar Azmi Öge’nin de katılımı ile çok kısa zamanda faaliyetlerini daha geniş alanlara taşıyarak Kuzey Kıbrıs’ta yalıtım sektöründe marka haline geldi.

Yalıtım, zemin uygulamaları, çatı sistemleri, şömine ve yapı kimyasalları dallarında Türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarından ithalat yaparak 30 yılı aşkın süredir bu ürünlerin satışına ve uygulamasına profesyonel ekip ve hizmet anlayışıyla devam ediyoruz.

Kırkın üzerinde yetkin personelimizle doğru ürün, doğru kullanım ve uygun fiyat prensipleri çerçevesinde mimar, mühendis, müteahhit ve inşaat sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve alternatif çözümler yaratmak için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve çevre koruma bilinci tüm uygulama ve operasyonlarımızın ana temasını oluşturmaktadır.

Fuarlar

Munich BAU
Milano Made Expo
İstanbul Yapı Fuarı / TurkeyBuild
Paris Batimat
Canton Fair Guangzhou, Çin
Hannover Messe Building Fair

Eğitimler

Ardex Zemin Eğitimi
Klindex Beton Parlatma Eğitimi
Fox Zemin ve Stonecarpet Eğitimi
Braas Çatı Ustalığı Eğitimi
Index Ses Yalıtımı ve Akustik Eğitimi
IZODER Yalıtım Eğitimi ve Eğitmenliği

Sosyal Sorumluluk

Tafik Kazalarını Önleme Derneği
Görmezler Derneği
Farkındalıkla Yaşa

Bir telefon kadar yakınız

03922237484

Diğer İletişim Bilgilerimiz:

Tel: 03922237485
Fax: 03922237486
E-mail: info@ogeler.com

 DİREKTÖRLERİMİZ

Mustafa Kemal Öge

Kurucu
1936 yılında Lefke’de doğdu. 1954 yılında Erkek Lisesi’nden mezun olmuş ve ardından Yüksek Ticaret alanında yüksek öğrenimini tamamlamıştır. 1957-1958 yılları arasında İngiltere’de İngilizce eğitimi aldıktan sonra Türk Bankası’nda çalışmaya başlamıştır. 1987 yılında Ögeler Co. Ltd.’i kuran Mustafa Kemal Öge, şirketimizde aktif olarak görev yapmaya devam etmektedir.

Turhan Öge

İnşaat Mühendisi
1960 yılında Lefkoşa’da doğdu. 1978 yılında Lefkoşa Türk Lisesi’nden mezun oldu. 1980 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Elektronik bölümünden, 1984 yılında ise Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 1987 yılında Ögeler’e katılan Turhan Öge; çatı, teras, havuz ve su yalıtımları alanında İtalya, İngiltere ve Almanya’da uzmanlıklar aldı. Çatı uzmanlığı ve yalıtım konularında da 40’ın üzerinde sertifikası bulunmaktadır.

Orhan Öge

Elektrik Mühendisi
1964 yılında Mağusa’da doğdu. 1982 yılında Türk Maarif Koleji’nden mezun oldu. 1982-1986 yılları arasında Amerika’da Tulane Üniversitesi’nde Elektronik Mühendisliği bölümünde eğitim gören Orhan Öge, öğrenimini tamamladıktan sonra 1988 yılında Ögeler Co. Ltd.’e katılmıştır. 1996 yılında Amerika’da 3 aylık enerji tasarrufu ve yenilenebilir enerji konusunda detaylı eğitim almış olup zemin konularında Ar-Ge uzmanıdır.

Azmi Öge

Mimar
1967 yılında Lefkoşa’da doğdu. 1985 yılında Türk Maarif Koleji’nden mezun oldu. 1989 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitede yüksek lisans yapmış ve 1992 yılında Ögeler’e katılmıştır. 2012-2016 yılları arasında Kıbrıs Türk Mimarlar Odası’nda başkanlık görevini de yürütmüş olan Azmi Öge, ısı ve su yalıtımı konularında uzman olup, yarı zamanlı akademisyenlik görevi de yürütmektedir.

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE ÖGELER CO. LTD.

Ögeler’in farkını siz de deneyimleyin.   İLETİŞİME GEÇ